Kod:
SZCZEGÓŁY PROGRAMU
Avast 8 PL - Darmowy antywirus
pobrano 39934 razy
3.4
Data dodania:
7.07.2013
Licencja:
Freeware
Producent:
ANWIL Software
System:
Windows 2000/ XP/Vista /7
Avast Free Antivirus jest chyba najsłynniejszym na świecie programem antywirusowym, który oferowany jest całkowicie za darmo dla użytkowników indywidualnych. Darmowy antywirus jest typowym programem zabezpieczającym komputer przed zagnieżdżeniem się w nim szkodliwego oprogramowania. Dzięki temu jest to program wręcz niezbędny nawet w domowych warunkach.

Avast pobierz jest produktem czeskiej firmy Avast Software a.s. W swojej najnowszej wersji program ten charakteryzuje się niebywałą lekkością, co w przypadku rozrastających się programów antywirusowych oraz chroniących dostęp do komputera jest rzadkością. Jest niezwykle szybki, nie obciąża komputera oraz działa w zgodzie z systemem operacyjnym. Darmowa licencja Avast download nie odbiega od licencji komercyjnej. Również w tej licencji program oferuje ochronę komputera w czasie rzeczywistym, posiada bardzo zaawansowane możliwości dotyczące dobierania i przydzielania definicji wirusów, oraz doskonale chroni przed trojanami i robakami internetowymi.
Na uwagę zasługuje dodatkowa opcja pozwalająca w czasie rzeczywistym na skanowanie poczty e-mail, plików P2P oraz wszystkich pakietów przychodzących i wychodzących z komputera.

Najnowsza wersja Avasta, oznaczona numerem 8, została przystosowana do ekranów dotykowych, posiada całkowicie zmodyfikowany design a co najważniejsze została wzbogacona o opcję Browser CleanUp. Jest to opcja, która odpowiada za oczyszczanie naszej przeglądarki ze wszystkim niepotrzebnych plików oraz ciasteczek. Ten program antywirusowy jest z pewnością godna polecenia i spokojnie może konkurować o miano najlepszego darmowego programu antywirusowego.

Na tej podstronie możesz pobrać za darmowy Avast w wersji 8 PL - Darmowy antywirus. Plik ten ostatnio był aktualizowany 21.02.2013, ogólnie pobrano go już 39934. Dostępny do ściągnięcia za darmo Avast ma rozmiar 105.41 MB tak więc jego pobranie nie powinno Ci zająć dużo czasu. Download free na stronie plikas.pl jest bardzo szybki i prosty, każdy powinien sobie z nim poradzić. W razie jakichkolwiek problemów możesz się z nami skontaktować. Ściągnij online Avast chomikuj.